Restauracja u św.Mikołaja
Restauracja u św.Mikołaja
Charakterystyczny wiejski wystrój z piecem i specyficznym ukraińskim wzornictwem ma tworzyć atmosferę domowego ciepła. Pomieszczenia restauracji, na parterze i piętrze pomieszczą około 60 osób.

Ideą stworzenia Domu św. Mikołaja była działalność kulturalna i społeczna, integracja, a także promocja kultury i kuchni ukraińskiej. Działalność restauracji ma służyć również gromadzeniu środków finansowych na prowadzenie przez istniejący przy parafii Caritas, statutowych działań charytatywnych.
Szczegóły: Lucyna Krawiecka - tel. 604426309
Restauracja Kamyk
Restauracja Kamyk
Organizujemy: imprezy okolicznościowe, wesela, chrzciny, komunie, 18 urodziny, obiady konsolacyjne i inne.
Dwie sale konsumpcyjne, jedna do 90 osób, druga do 120 osób.
Zapraszamy codziennie na obiady w cenie do 9 zł.
Zawsze do wyboru zupy i drugie dania oraz posiłek dietetyczny.
ul. Kopernika 5, 11-200 Bartoszyce
Gospodarstwo agroturystyczne Państwa Izabeli i Roberta Huszcza
Gospodarstwo agroturystyczne Państwa Izabeli i Roberta Huszcza
Położone w otoczeniu lasów, pól i łąk.
W gospodarstwie można zakupić nieprzetworzone produkty pochodzenia zwierzęcego (mleko, jaja) oraz roślinnego (zboża, ziemniaki i inne warzywa.
Do dyspozycji gości: mieszkania 3-pokojowe, plac zabaw dla dzieci. W gospodarstwie serwowane są wiejskie posiłki. Kwatera przystosowana do przyjmowania gości z małymi dziećmi.
Gospodarstwo agroturystyczne „Na górce“
Gospodarstwo agroturystyczne „Na górce“
Gospodarstwo agroturystyczne „Na górce“ znajduje się na kolonii we wsi Kandyty, w województwie warmińsko-mazurskim. Leży nieopodal lasów, pól i łąk. Do dyspozycji gości jest 6 osobowy dom z pełnym wyposażeniem.
Szczegóły: www.kandyty.eu
E-mail: agrogora@wp.pl
Tel: 695611328, 0897611809
Siedlisko Pod Dębami
Siedlisko Pod Dębami
Domek całoroczny z kominkiem, pokój dzienny z aneksem kuchennym w pełni wyposażony, TV, możliwość korzystania z Internetu, łazienka. Do dyspozycji gości duża ogrodzona posesja. W pobliżu budynku znajdą Państwo przepiękny staw rybny, w którym oczywiście wędkarze mogą łowić ryby.
Popołudniową kawę można wypić w altanie na wodzie. Wieczorne biesiady goście miło spędzą pod zadaszonym grillem.
Kompleks gościnny „Chutor Мuszkino”
Kompleks gościnny „Chutor Мuszkino”
Z okien domu gościnnego, położonego na wzgórzu nad rzeczką, rozpościera się wspaniały widok na otaczające go pola i pagórki, po których spacerują jelenie …
Szczegóły: Prezentacja
Dworek Dębówko
Dworek Dębówko
Zespół dworsko-parkowy usytuowany kilometr na południowy wschód od Bartoszyc, nieopodal drogi do Kętrzyna. Dwór o ładnej proporcjonalnej bryle wzniesiony został w drugiej połowie XIX w. w stylu klasycznym. Obecna własność Państwa Jadwigi i Jana Jeżewiczów.
Będąc w Bartoszycach koniecznie zajrzyj do naszego dworku. Zapewniamy pobyt w warunkach ciszy i spokoju.
Pensjonat Biały Książe
Pensjonat Biały Książe
Historia majątku w Osiece sięga XVI w. Właściciele często się zmieniali, w latach 1821-1929 byli nimi Kurowscy - polska szlachta. Nie wiadomo jednak dokładnie, kto wzniósł stojący do dzisiaj pałac. Stojący w głębi rozległego parku pałac utrzymany jest w stylu włoskim. Białe ściany budynku o nieregularnej bryle przeglądają się w wodach stawu. Od strony szosy między zielenią drzew można dostrzec trzykondygnacyjną, kwadratową wieżę. Jeszcze kilkanaście lat temu pałac w Osiece był ruiną. Swoje odrodzenie zawdzięcza prywatnemu przedsiębiorcy z pobliskich Bartoszyc, który otworzył tu elegancki pensjonat Biały Książę i restaurację. W 2000 r. właściciel zdobył nagrodę Generalnego Konserwatora Zabytków w konkursie "Zabytek zadbany".
Pensjonat Napoleon
Pensjonat Napoleon
Pensjonat położony jest we wsi Dąbrowa w odległości 1 km od miasta Bartoszyce w województwie warmińsko – mazurskim.
Oferuje organizację imprez okolicznościowych np. wesela, chrzciny, 18-stki, spotkania biznesowe, grille. Naszą specjalnością są plenery artystyczne ze względu na malowniczość okolicy.
Gospodarstwa Agroturystyczne "Mimoza"
Gospodarstwa Agroturystyczne "Mimoza"
Położone 800 m. za wsią Krawczyki przy lesie w przepięknej okolicy. Teren (w całości ogrodzony) wyśmienity do wycieczek konnych i rowerowych.
Oferujemy swoim gościom 5 pokoi (20 miejsc noclegowych), następne pokoje w przygotowaniu. Szczególnie polecamy duże pomieszczenie na ok. 150 os. z paleniskiem, zapleczem kuchennym, z dużym tarasem. Gdzie polecamy i organizujemy: wesela, chrzciny, komunie, spotkania rodzinne, zabawy biesiadne, imprezy integracyjne, szkolenia, konferencje, plenery plastyczno-fotograficzne, spływy kajakowe rzeką Łyną, ognisko, grill, wycieczki na terenie naszego regionu.
Gospodarstwo Agroturystyczne "Zielona Zagroda"
Gospodarstwo Agroturystyczne "Zielona Zagroda"
Gospodarstwo Agroturystyczne "Zielona Zagroda" znajduje się na kolonii wsi Połęcze koło Bartoszyc w województwie Warmińsko-Mazurskim (około 4 km od centrum miasta). Położenie gospodarstwa blisko miasta, jak również z dala od zgiełku jego ulic, w sąsiedztwie lasu i rzeki Łyny gwarantuje dobry wypoczynek, a także nieskrępowane miejsce na przerwę w podróży, np. : do Kaliningradu.
Hotel Bartis
Hotel Bartis
Jest położony w samym środku "zielonych płuc" Warmii i Mazur nad rzeką Łyną w Bartoszycach. Hotel ma znakomitą lokalizację. Znajduje się w narożniku Rynku Starego Miasta, tuż przy dwóch najważniejszych miejskich zabytkach: XIV - wiecznej Bramie Lidzbarskiej oraz pochodzącym z tego samego okresu Kościele p.w. Św. Jana Ewangelisty.
Szczegóły: www.hotelbartis.pl
Hotel - Restauracja Spichlerz
Hotel - Restauracja Spichlerz
Mamy przyjemność przywitać Państwa w przytulnej, nowo wyremontowanej restauracji i hotelu Spichlerz w Bartoszycach.
Ten zabytkowy budynek datowany na XVIII wiek, czasy świetności Bartoszyc w handlu zbożem z odległymi miastami Europy stwarza niepowtarzalny klimat do miłego spędzenia wolnych chwil. Budynek położony jest w zacisznej uliczce Centrum miasta w niedalekiej odległości od urzędów, placówek handlowych oraz rzeki Łyny i Parku Elżbiety.